Google запускає інструменти цифрового благополуччя для смартфонів Android 9 Pie

На Android інструменти Digital Wellbeing дозволяють в одному місці дивитися на статистику використання гаджета.

Власники смартфонів Google Pixel and Android One зможуть ретельніше контролювати проведений «у телефоні» час. Google запускає інструменти цифрового благополуччя Digital Wellbeing 1.0. Це масштабна ініціатива, про яку оголосили на конференції I/O 2018 і яка вже доступна на YouTube та Google Calendar.

На Android інструменти Digital Wellbeing дозволяють в одному місці дивитися на статистику використання гаджета. Можна бачити, як часто запускається той чи інший додаток, скільки часу в ньому проходить. Також доступна інформація, скільки сповіщень надходить на телефон та як часто його розблоковують протягом дня. Таймери дозволять встановити добове обмеження використання додатків.

Пакет інструментів цифрового благополуччя також має блок Wind Down, який має допомогти краще засипати. Це фактично режим «не турбувати», який доповнений екраном, що перемикається в сіру тему оформлення. На Pixel 3 та Pixel 3 XL для активації режиму «не турбувати» можна просто покласти телефон екраном донизу.

Digital Wellbeing 1.0 уже розгортається глобально і доступний у магазині Play Store. Він поки що знаходиться в бета-версії та його можуть встановити всі користувачі Google Pixel та смартфонів Android One з версією Android 9.0 Pie.