П’ятниця, 1 Березня, 2024

Google запустив додаток «Підсилювач звуку» (Sound Amplifier), який допоможе краще чути в шумних місцях

У світі живе кілька мільйонів людей з проблемами слуху, і смартфони на Android тепер зможуть їм бути кориснішими. Google запустив додаток із назвою «Підсилювач звуку» (Sound Amplifier), який робить смартфон схожим на слуховий апарат. Основна особливість цієї програми – фокус на людському голосі та фільтрація інших звуків.

Уперше про розробку функції «Підсилювач звуку» стало відомо в лютому цього року. Тоді повідомлялося, що скористатися цією опцією зможуть власники смартфонів Pixel 3, а іншим потрібно встановити програму з магазину Google Play, яка мала з’явитися там незабаром.

Для роботи «Підсилювача звуку» підходить лише дротова гарнітура. Також, за відгуками деяких користувачів, опція несумісна з навушниками, що підключаються по USB-С. Bluetooth-навушники, кажуть деякі експерти, підтримуватися не будуть через затримку, яку має цей канал передачі.

Додаток відображає на екрані свою роботу в графічному стилі. Коли він активно фільтрує шум, це можна бачити у відповідній частині інтерфейсу програми. Користувач може самостійно налаштовувати рівень фільтрації небажаних звуків та посилення мовлення.

Для роботи «Підсилювача звуку» потрібен смартфон на базі Android 6.0 або новіше. Завантажити програму можна в Play Store.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися