Хакери зламали 50 000 принтерів на користь найпопулярнішого YouTube-блогера PewDiePie

Однією з причин масової рекламної кампанії експерти називають те, що крісло найпопулярнішого на YouTube захиталося під PewDiePie

Шведський YouTube-блогер PewDiePie є одним з найпопулярніших у світі, а нещодавня подія допоможе йому продовжувати носити свою корону. Невідомі хакери зламали 50 тисяч принтерів у всьому світі на його користь. Машини роздруковували прохання підписатися на канал PewDiePie.

Однією з причин масової рекламної кампанії експерти називають те, що крісло найпопулярнішого на YouTube захиталося під PewDiePie. Пальму першості за кількістю глядачів каналів на YouTube може найближчим часом забрати індійська компанія T-Series. Це лейбл, на чийому каналі вивантажені лише трейлери до фільмів та музика. Обидва канали зараз мають по 73 млн користувачів, і розрив між ними становить кілька десятків тисяч.

Хакери використали захоплені принтери, в яких прохали людей підписуватися на канал PewDiePie, відписуватися від T-Series, а також поширювати інформацію в соцмережах з хештегом #SavePewDiePie – врятувати PewDiePie.

Одним із хакерів, які брали участь в акції, є людина з псевдонімом TheHackerGiraffe. Він знайшов репозиторій із 800 000 принтерів з відкритим доступом. Пошук відбувався через сайт Shodan.io – пошуковик пристроїв, які підключені до інтернету. Активісти розіслали повідомлення 50 000 принтерів, і вони розповіли, що навчитися керувати друкувальними машинами змогли всього за 30 хвилин.