Harley Davidson презентував електромотоцикл

У липні кожен американський байкер або просто любитель мототранспорту може познайомитися із Project Livewire  – мотоциклом на електродвигуні під всесвітньо відомим брендом. Для Harley Davidson це перший електробайк, тому в масове виробництво він поки не йде – на 2014 рік заплановано промо-турне у 30 містах США, а в 2015 році мотоцикл вживу побачать європейці. Але вже зараз його красу можна оцінити на відео:

Як бачимо, він не вирізняється агресивним дизайном чи якимись наворотами. Project Livewire більше нагадує робочу конячку, головна ціль якої – швидко та з комфортом доставити водія та пасажира до місця призначення.

Проте одна фірмова фішка у цього мотоцикла є – це звук. Електромотори не ревуть, як бензинові двигуни, проте звук Project Livewire схожий на гул винищувача, який злітає з палуби авіаносця.

Технічні характеристики транспортного засобу поки невідомі, але в компанії розповіли, що до 100 км/год з нуля байк розганяється за чотири секунди. Експерти припустили, що на повному заряді він зможе проїхати 200 км, після чого має підживитися.

Чи з’явиться цей транспортний засіб в серійному виробництві, у Harley Davidson вирішать після промо-турне, головна ціль якого – зрозуміти, чи буде новинка до душі потенційним покупцям.