Середа, 29 Травня, 2024

Honda випустила електровалізу, на якій можна їздити на роботу

Скутер Honda Motocompacto задовольнить ваше таємне бажання їздити на роботу в електричній валізі. Незвичний транспорт є даниною скутеру Motocompacto 1980-х років.

Honda Motocompacto може розвивати максимальну швидкість до 24 км/год, має запас ходу 19 км і його можна повністю зарядити за 3,5 години. Кермо і заднє колесо Motocompacto можуть складатися у валізу «транспортного засобу». Сидіння також зберігається всередині. У конфігурації для верхової їзди внутрішній простір одночасно служить місцем для зберігання, тому це справді валіза, придатна для поїздок, хоча й обмеженої місткості.

Дисплей на скутері скромний, і відображає лише необхідну інформацію: заряд батареї, спідометр та перемикач фар і з’єднання Bluetooth. Іншу статистику цього скутера можна буде знайти в супровідному мобільному додатку.

Honda чітко повідомила, що електроваліза є даниною поваги оригінальному бензиновому Motocompo – розбірному міні-мотоциклу, який Honda продавала з 1981 по 1983 рік, але лише в Японії. Перевозити та зберігати цей транспорт пропонувалося у вантажному відсіку тридверної Honda City.

Бензиновий Motocompo був трохи більшим, ніж електричний Motocompacto, і важив 42 кг пустим та 45 кг із повним баком бензину. Motocompacto важить лише 18,75 кг.

Бензиновий Motocompo також може випередити свій електричний аналог. Йому вдалося досягати швидкості 40,2 км/год.

Motocompacto надійде в продаж у листопаді за ціною, порівнянною з іншими електросамокатами : 995 доларів США. На відміну від Motocompo, він буде доступний окремо, а не лише як доповнення – покупці можуть вибрати його онлайн або через дилерські центри Honda та Acura. Девайс запланований для продажів лише на ринку США.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися