Хто в кого вкрав «цеглину»: Apple і Samsung знову судяться за дизайн

Перший судовий вердикт здивував фантастичною сумою у $1,05 млрд, що, втім, було суттєво нижче за заявлену Apple – компанія вимагала із Samsung $2,5 млрд

Два найвідоміших виробники смартфонів продовжать те, що вони розпочали ще у 2011 році. Тоді вони запустили судову тяганину, щоб з’ясувати, чи крав Samsung в Apple дизайн iPhone. Компанії знову повернуться в суд, щоб визначити розміри виплат на користь виробника iPhone.

Samsung

Перший судовий вердикт здивував фантастичною сумою у $1,05 млрд, що, втім, було суттєво нижче за заявлену Apple – компанія вимагала із Samsung $2,5 млрд. Ці гроші потрібно було заплатити за копіювання дизайну, а також деяких елементів управління смартфона iPhone і планшетного комп’ютера iPad. Американська компанія тоді виграла спір із шести патентів, використаних у iPhone і iPad, однак щодо сьомого, який описує дизайн iPad, суд визнав претензії безпідставними.

До переліку запатентованих рішень, які, на думку суду, порушила Samsung, входили можливість мобільного пристрою відрізнити жест одного пальця на екрані від двох, функція збільшення тексту при натисканні на екран, дизайн іконок дисплея, зовнішній вигляд і формат смартфона iPhone та інші.

Із часом юристам Samsung вдалося знизити претензії Apple до $399 млн. Однак і це суттєва сума, тому експерти вважають, що ймовірність досудового врегулювання невисока – близько 30%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я