Середа, 24 Липня, 2024

Huawei готується до того, що її мобільний бізнес зникне

Санкції США проти компанії Huawei поставили її мобільний бізнес на межу існування. Газета DigiTimes з посиланням на тайванських виробників пише, що компанія готується до найгіршого. Мобільний бізнес Huawei поступово зникне.

Наразі Huawei не здається й активно закуповує компоненти до початку дії нових санкцій США проти неї. Минулого тижня в очікуванні цього ціни на оптовому ринку оперативної пам’яті почали зростати.

Відомий китайський аналітик Мінг-Чі Куо нещодавно озвучив похмурий прогноз з приводу майбутнього Huawei. Він вважає, що незалежно від того, чи зможе Huawei отримувати необхідні комплектуючі для мобільних телефонів після 15 вересня, конкурентоспроможність і ринкова частка Huawei на ринку мобільних телефонів сильно постраждають.

Найкращим сценарієм аналітик називає помітне скорочення частки Huawei на ринку смартфонів. За найгіршим сценарієм Huawei повністю піде з ринку мобільних телефонів.

Ентузіазм китайських патріотів, які підтримують продукцію Huawei на місцевому ринку, знизиться. Це відразу ж позначиться на світових продажах компанії. На китайському ринку також скоро встановиться новий баланс.

Huawei нещодавно різко зменшила обсяг замовлень у контрактних виробників смартфонів у Китаї. Так компанія відреагувала на тиск, що посилюється з боку уряду США.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися