Субота, 20 Квітня, 2024

Оновлення WhatsApp викликає проблеми на iPhone

Користувачі скаржаться на нову версію популярного месенджера WhatsApp для iOS. Додаток буквально пожирає вільну пам’ять.

В описі нової версії WhatsApp 2.12.14 стверджується, що вона не так активно витрачає заряд батареї. Крім того, розробники поліпшили взаємодію додатка з мультимедійним контентом: оптимізували перегляд фото і відео, додали можливість вибору фону чату, функції відправлення контенту з інших програм.

У реальності ж нова версія месенджера стрімко заповнює вільну пам’ять iPhone і iPad. Через це в інших додатках виникають проблеми. Крім того, автономність гаджетів Apple серйозно знижується.

Користувачі відзначають, що перевстановлення мессенджера не вирішує проблему. Через кілька годин роботи сховище знову виявляється заповненим. Тимчасовим виходом є повне видалення месенджера зі смартфона й використання іншого продукту, поки WhatsApp не випустить новий апдейт.

До речі, месенджер скоро припинить підтримку старих телефонів. Апдейти для них перестануть виходити до кінця цього року. Сервіс буде орієнтуватися на найбільш затребувані версії платформ Android і iOS.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися