Huawei пояснила, що станеться з Android та microSD в її телефонах

Фахівці Fubon Research скоротили прогноз по кількості поставлених в цьому році смартфонів Huawei з 258 млн до 200 млн штук

На компанію Huawei останніми тижнями чинять жорсткий тиск, причому не лише компанії з США, а й з інших країн та міжнародні компанії. Так Huawei позбавили Android, їй закрили доступ до британських процесорів ARM, хотіли позбавити доступа до Wi-Fi. Нещодавно компанію також виключили зі списків асоціації SD Association, без членства в які не можна розробляти продукти з підтримкою карток microSD. Представники Huawei дали офіційне пояснення, чого чекати користувачам.

Huawei, а також її дочка Honor, дають такі відповіді: «Huawei продовжить надавати патчі безпеки та післяпродажне гарантійне обслуговування апаратів Huawei та Honor. Це стосується як вже проданих девайсів, так і нових, що продаються в магазинах. Поточні продукти компанії не постраждають від санкцій, і продовжать працювати з Google Play та Gmail. Підтримка свіжої Android Q поки невідома, інформація з’явиться найближчим часом. Хард-ресет та повернення апаратів Huawei не вплине на роботу сервісів Google. Робота карток SD на смартфонах Huawei не зміниться, їх можна використовувати як звичайно».

Телекомунікаційний гігант вже кілька років готувався до можливих санкцій з боку США. Кілька місяців тому повідомив постачальникам про бажання створити 12-місячний запас критично важливих компонентів. За рахунок цього компанія розраховувала пом’якшити наслідки торгової війни між США і Китаєм. Запаси основних комплектуючих коливаються від 6 до 12 місяців, а обсягу накопичених менш важливих елементів повинно вистачити на 3 місяці.

Тим часом видання Nikkei Asian Review повідомило, що один з підрядників Huawei по випуску смартфонів змушений був припинити збірку продуктів для цього китайського клієнта. Сінгапурська компанія Flex, що має операційну штаб-квартиру в Каліфорнії, призупинила випуск продукції Huawei на одному зі своїх підприємств на півдні Китаю. У Huawei достатньо інших підрядників по випуску смартфонів, але власними силами компанія виробляє не більше 10 % продукції цього типу.

У минулому році Huawei продала на світовому ринку 208 млн смартфонів, а в цьому вже встигла випустити близько 85 млн смартфонів, хоча за перші шість місяців першого року компанія відвантажила не більше 75 млн смартфонів. Фахівці Fubon Research скоротили прогноз по кількості поставлених в цьому році смартфонів Huawei з 258 млн до 200 млн штук. Експерти Strategy Analytics пророкують, що наступного року європейський ринок для Huawei може бути втрачений, якщо заборони Google залишаться в силі. Обсяги продажів смартфонів цієї марки по всьому світу можуть скоротитися на 23%, але компанія зможе вижити за рахунок внутрішнього ринку КНР. За межами цієї країни Huawei продає половину своїх смартфонів, а частка марки на світовому ринку досягла 30%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я