Понеділок, 27 Травня, 2024

Toyota показала лінійку роботів, які працюватимуть на Олімпіаді 2020

Олімпіада наступного року буде однією з найцікавіших, адже на ній презентують купу нових технологій. Серед цікавостей – медалі з 5 млн гаджетів, роботаксі для гостей та жителів Токіо, зоряний дощ та багато іншого. Підготовка до події ведеться активно, і нещодавно Toyota показала свою лінійку роботів, які працюватимуть на Олімпіаді 2020 у Токіо.

Проект Tokyo 2020 Robot Project складається з роботів, які виконуватимуть роль маскотів, помічників на полі та поза ним. Вони будуть вітати атлетів та гостей, а для взаємодії з людьми у них на голові буде камера з функцією розпізнавання облич. Також роботи транслюватимуть події «наживо».

На полі можна буде побачити двох маскотів – синьо-білого Miraitowa та рожево-білого Someity. Їхнім завданням буде запрошувати атлетів та людей на офіційні події. Також вони зможуть відповідати людям за допомогою своїх очей та кінцівок.

Робот T-HR3, виконаний у формі гуманоїда, буде також створювати гостинність на Олімпіаді. Він зможе вітатися з атлетами, а також виконуватиме роль журналіста, знімаючи події та транслюючи їх онлайн.

У T-TR1 буде камера, яка розміщена над великим дисплеєм, і він використовуватиметься для віртуальної мобільності та телеприсутності. У нього зможуть «вселятися» люди, які не можуть фізично приїхати на Олімпіаду.

Завданням Field Support Robot буде автономне обслуговування змагань. Ця машина самостійно знаходитиме та повертатиме кинуті об’єкти, наприклад, м’ячики.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися