Toyota показала лінійку роботів, які працюватимуть на Олімпіаді 2020

Проект Tokyo 2020 Robot Project складається з роботів, які виконуватимуть роль маскотів, помічників на полі та поза ним

Олімпіада наступного року буде однією з найцікавіших, адже на ній презентують купу нових технологій. Серед цікавостей – медалі з 5 млн гаджетів, роботаксі для гостей та жителів Токіо, зоряний дощ та багато іншого. Підготовка до події ведеться активно, і нещодавно Toyota показала свою лінійку роботів, які працюватимуть на Олімпіаді 2020 у Токіо.

Проект Tokyo 2020 Robot Project складається з роботів, які виконуватимуть роль маскотів, помічників на полі та поза ним. Вони будуть вітати атлетів та гостей, а для взаємодії з людьми у них на голові буде камера з функцією розпізнавання облич. Також роботи транслюватимуть події «наживо».

На полі можна буде побачити двох маскотів – синьо-білого Miraitowa та рожево-білого Someity. Їхнім завданням буде запрошувати атлетів та людей на офіційні події. Також вони зможуть відповідати людям за допомогою своїх очей та кінцівок.

Робот T-HR3, виконаний у формі гуманоїда, буде також створювати гостинність на Олімпіаді. Він зможе вітатися з атлетами, а також виконуватиме роль журналіста, знімаючи події та транслюючи їх онлайн.

У T-TR1 буде камера, яка розміщена над великим дисплеєм, і він використовуватиметься для віртуальної мобільності та телеприсутності. У нього зможуть «вселятися» люди, які не можуть фізично приїхати на Олімпіаду.

Завданням Field Support Robot буде автономне обслуговування змагань. Ця машина самостійно знаходитиме та повертатиме кинуті об’єкти, наприклад, м’ячики.