Hyundai пропонує додати автомобілям ноги в концепті Elevate

У Hyundai поки не вирішили з назвою остаточно, тому, окрім Elevate, називають концепт іще Ultimate Mobility Vehicle – автомобіль абсолютної мобільності.

На CES 2019 автовиробник Hyundai вирішив перевинайти колесо. Його дизайнери запропонували концепт автомобіля Elevate, який має ноги. На думку розробників, це дозволить машині стати найкращим позашляховиком, який зможе навіть підніматися сходинками.

У Hyundai поки не вирішили з назвою остаточно, тому, окрім Elevate, називають концепт іще Ultimate Mobility Vehicle – автомобіль абсолютної мобільності. Аудиторією цієї розробки є рятувальні служби, яким часто доводиться кидати свій транспорт на підступах до місця катастрофи через непрохідні завали. З Elevate вони зможуть продовжити рух, оскільки машина на своїх ногах переступить сміття. Також новий концепт стане в пригоді у таксі, де зможе доставляти людей з інвалідністю безпосередньо до дверей квартири.

На кінцях роботизованих ніг знаходяться чотири колеса. У рух їх приводять електричні мотор-колеса. У складеному стані Elevate схожий на звичайний автомобіль та може пересуватися на високих швидкостях. В активованому стані бортовий комп’ютер концепту зможе копіювати рух як ссавців, так і рептилій, що дозволить йому впевнено пересуватися будь-яким складним ландшафтом.