Субота, 13 Липня, 2024

Hyundai випустила самокат, який підключається до автомобіля для заряджання

У мегаполісах сьогодні набирає популярність ідея залишати автомобіль на парковці, а вдень у справах їздити на міському транспорті. Так можна заощадити на паливі, а також менше стояти в заторах. У Hyundai удосконалили цю концепцію, запропонувавши замість громадського транспорту продовжувати переміщуватися на власному. Компанія розробила електросамокат, який є аксесуаром до автомобіля.

Hyundai не перша грається з ідеєю мікромобільності – подібні концепти також показували BMW, Seat, Skoda. Але південнокорейська фірма додала цій ідеї зручності, дозволивши не лише перевозити електросамокат в багажнику авто, а й підзаряджати батарею скутера від автівки. Завдяки цьому він буде завжди готовий до пересування.

Сам самокат у складеному режимі нагадує великий брифкейс. Він монтується на спеціальному місці в багажнику. Заряджання його батарей відбувається без споживання енергії від батарей автомобіля – використовується електрика, яка виробляється під час гальмування за допомогою рекуперації.

Скутер-аксесуар дуже портативний на фоні звичайних електросамокатів і важить усього 7,7 кг. Він оснащений цифровим дисплеєм, на який виводиться різноманітна поточна інформація, разом зі швидкістю. Для нічних поїздок на ньому розміщується дві передні та дві задні світлодіодні вогні.

Потужність двигуна цього електросамокату дозволяє йому розганятися до 20 км/год. Ємності батареї у 10,5 А·год вистачає на 20 кілометрів пробігу.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися