Vodafone запускає перший практичний освітній курс з інтернету речей

Програма навчання розрахована на 5 місяців і складається з трьох модулів

Vodafone спільно з Державним університетом телекомунікацій розробив освітню програму інтернету речей, яка дозволить українським студентам отримати актуальні знання в перспективній галузі, а також взяти безпосередню участь у розробці та впровадженні IoT-проектів в Україні.

Програма навчання розрахована на 5 місяців і складається з трьох модулів: Device Intelligence and Wearables, IoT Security та Products and Projects. Поки що в навчанні зможуть взяти участь лише студенти 4 курсів Державного університету телекомунікацій, однак у майбутньому до освітньої програми зможуть приєднатися й інші виші України.

Зараховані на навчальний курс студенти отримають доступ до новітнього обладнання в лабораторії інтернету речей, технологічної базі Vodafone і візьмуть участь у впровадженні IoT-технологій в Україні.

Реєстрація на курс відкривається 3 вересня у приміщенні Державного університету телекомунікацій, де буде проведена установча лекція за участю провідних фахівців компанії Vodafone.

IoT – один із пріоритетних напрямків для Vodafone, розвиток якого в Україні став можливим із запуском 4G в липні 2018 року. Для запуску IoT-рішень Vodafone спеціально розгортає мережу NB-IoT на базі власної 4G-мережі, яка сьогодні доступна 60% українців.

У грудні 2018 року Vodafone Україна підключився до глобальної IoT-платформи Vodafone, світового лідера у сфері IoT-рішень. Таким чином, українські клієнти Vodafone зможуть отримати доступ до кращої світової платформі, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями у своїх компаніях.

Технології Internet of Things слугуватимуть сучасному суспільству у сферах Smart City, «розумних будинків», моніторингу стану доріг, відстежуванні вантажопотоків та в агропромисловості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я