Неділя, 21 Квітня, 2024

Ілон Маск у 41 раз завищив ціну безкоштовного інтернету для України

Безкоштовний інтернет Starlink для України Ілон Маск надає по $4500 на місяць. Це в 41 раз більше за тариф для звичайних передплатників цього сервісу. Щомісячна передплата на Starlink коштує $110.

Інформацію про завищену вартість безкоштовного інтернету Ілон Маск розкрив виданню CNN. У своєму репортажі (https://www.youtube.com/watch?v=3qGg6wiXoSc) вони наводять листа від Ілона Маска, в якому той пояснює, у які суми його компанії обходиться надавання супутникового інтернету для України.

У листі Маск пише, що більшість терміналів Starlink в Україні обслуговуються за тарифним планом бізнес/для влади, який коштує $4500 на місяць.

Однак згідно сайту Starlink, вартість бізнес-тарифу складає $500 на місяць. Вартість тарифу для звичайного користувача становить $110.

Звичайний та бізнес-тариф мають лише відмінність у швидкості: 50–250 Мбіт/с проти 150–500 Мбіт/с.

12 КОМЕНТАРІ

    • Він оплачує лише 2т які надав безкоштовно а решту приблизно 28т оплачують інші країни які надали їх України, додатково і сама України оплачує декілька терміналів

  1. Если эта статья не очередная провокация. На войне в Украине хорошо наживутся, и Маск не исключение ( ничего личного, только бизнес ). Пострадает только простой народ Украины. А когда это кровопролитие, которое развязал кремлевский пи…ор, закончится, то из тех замороженных российских денег, что обещают нам европейские партнеры на восстановление Украины, нам достанутся, в лучшем случае только крохи. Партнеры сначала, из замороженных денег, покроют свои убытки, а Украине достанутся объедки. На репарации от России можно не надеяться, их не будет. И будет Украина брать кредиты, под проценты, у тех же партнеров, для своего восстановления. И будем мы восстанавливаться лет 100 ( хватит и детям, и внукам, и правнукам ). Но это будет потом … А сейчас надо победить. Победить !!! Но цена победы, для украинцев, будет неизмеримо высокой.

  2. Логічно, наші ж не можуть тримати язик за зубами, їм треба обісрати міліардера за один його твіт щоб він потім вже нас нахуй послав. Що тут дивуватися.

  3. Я не розумію що йому мішає далі надавати інтернет. Гроші? Він найбагатша людина в світі. Якщо цього року піти в мінус то гроші все одно залишиться. А в майбутньому може піти в плюс. Тим більше якщо не зупинити цих москалів то вони подумають що найсильніші і почнуть третю світову. Я думаю краще піти цього року в мінус ніж потім піти в тотальний мінус при умові що буде третя світова

  4. Тобто те що бізнес термінал коштує не 500 а 2500$ і те що ці термінали на передовій і не живуть вічно, їх треба заміняти пошкоджені. Це все якось випадково забули підрахувати в “статті”.
    Не перетворюйтеся на рашатудей.

  5. Це не українці обирають Маска, а москвинські агенти в Україні, судячи з тексту заголовка якими є власники сайтів типу techtoday і не тільки. Бо стаття про те, що Маск з власних коштів компенсує вартість Starlinkу в Україні, а заголовок – про те, що він обирає Україну як липку. А за поширення брехні, панічних, ворожих та “зрадницьких” наративів ці агенти уже дуже скоро отримають заслужену кару.

Comments are closed.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися