Огляд повербанка ColorWay Ultra slim 5000 мА·год

Виробник декларує швидке заряджання повербанка, і на практиці я побачив, що це дійсно так.

Бренд ColorWay в першу чергу відомий як виробник витратних матеріалів. Але компанія не обмежується тільки одним напрямком і виробляє ще, зокрема, акустику та повербанки. Ми вже робили огляди їхніх моделей на 4400, 8000 і 10 тис. мА·год.

Зовнішній акумулятор ColorWay Ultra slim виконано в монолітному металевому корпусі. Як випливає з назви, він досить тонкий – 9 мм, а ще цей повербанк має прискорений тип заряджання.

ColorWay Ultra slim 5000 мА·год. Зовнішність

Комплектація та упаковка

ColorWay Ultra slim поставляється в невеликій картонній коробці разом з кабелем USB/microUSB. Характеристики пристрою можна прочитати на стінках упаковки.

ColorWay Ultra slim 5000 мА·год. Комплектація

ColorWay Ultra slim 5000 мА·год. Що в коробці

Технічні характеристики

Вихід: USB 5V/2А.
Вхід: microUSB DC 5V/2А.
Габарити: 131х68х9 мм.
Вага: 140 г.

Корпус, дизайн і ергономіка

Корпус повербанка зроблений із цілісного шматка металу, і тільки на верхньому і нижньому торцях невеликі пластикові вставки. Зовнішність ColorWay Ultra slim 5000 мА·год оцінять ті, кому подобаються саме тонкі девайси і саме в металевих корпусах.

ColorWay Ultra slim 5000 мА·год. Купити дешево в Києві

ColorWay Ultra slim 5000 мА·год. Функції

Мені сподобалося, що всі функціональні елементи тут на одному ребрі – це зручно з точки зору «юзабіліті». ColorWay Ultra slim оснащений двома портами: звичайним USB і microUSB. Також у нього є чотири світлодіоди, які сигналізують про рівень поточного заряду, і апаратна кнопка, яка їх активує.

Враження від експлуатації

Виробник декларує швидке заряджання повербанка, і на практиці я побачив, що це дійсно так: до 100% від USB-порту трохи більше ніж за 2,5 години. Якщо заряджати від звичайної розетки, вийде ще швидше.

За вибір оптимальних параметрів заряду відповідає спеціальна інтелектуальна мікросхема. Таким чином, якщо на виході вам потрібен 1А, ви отримаєте саме 1А, але не більше.

Заряджання вашого гаджета починається відразу ж після підключення до повербанка.

За заявою виробника, сам повербанк також оснащений багаторівневим захистом, тобто від перезарядження, стрибків напруги та ін.

Що стосується можливостей ColorWay Ultra slim 5000 мА·год у підзаряджанні сторонніх пристроїв, то одного повного заряду даного повербанка вистачило, щоб мій ARCHOS 50 Saphir (5000 мА·год) з 10% вийшов майже на 80%. З урахуванням втрат на тепло та інше це нормальний показник.

Замість висновків

Таким чином, ColorWay Ultra slim 5000 мА·год варто рекомендувати користувачам, яким цікавий тонкий повербанк у металевому корпусі з ємністю батареї не менше 5000 мА·год і які на догоду такому формату свого зовнішнього акумулятора готові дещо переплатити. Адже зовсім не секрет, що аналог у пластиковому корпусі обійдеться дешевше.

Орієнтовна вартість: 420 гривень

Продукт надано прес-службою ColorWay