Середа, 24 Липня, 2024

Щоб швидше схуднути, варто викинути фітнес-трекер

fitness-tracker

Популярні сьогодні фітнес-браслети рахують кількість кроків, рухи та інші параметри здоров’я, але вони заважають худнути. Без цих девайсів втрачати вагу можна ефективніше. Про це повідомили дослідники Університету Піттсбурга, які впродовж 18 місяців проводили дослідження ефективності цих гаджетів.

Фітнес-трекери стежать за багатьма параметрами організму, а також фізичною активністю користувача. Доступність звітів про кількість зроблених кроків, спалених калорій чи серцебиття повинна стимулювати до зміни поведінки. Користувачі, дивлячись на свої графіки, мають переходити до більш здорового життя.

Але виявляється, що теоретичний задум використання фітнес-трекерів не підтверджується практикою. Упродовж 18 місяців піддослідні, які користувалися цими девайсами, скинули менше кілограмів, ніж ті, хто їх не мав. Учасники, які мали фітнес-трекер, скинули 7,7 фунтів – це близько 4 кг, тоді як у групі, де займалися без електроніки, схуднули в середньому на 13 фунтів – це близько 6,3 кг.

«Використання носимих гаджетів сьогодні є популярним способом стежити за фізичною активністю. Вони показують кількість пройдених кроків, спалені калорії тощо, – говорить один з дослідників Джон Якічик. – Але наше дослідження показало, що вони не ефективні при схудненні. Тому не варто покладатися на ці гаджети, якщо хочеться скинути зайві кілограми».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися