Intel розкрила вигляд своєї дискретної відеокарти на рендерах

Intel уже не вперше намагається створити потужну дискретну графіку

Intel показала, як виглядатиме її чергова спроба закріпитися на ринку дискретних відеокарт, де сьогодні панують AMD та Nvidia. Поки що це лише скриншоти комп’ютерної тривимірної моделі, а детальніша інформація про графічний прискорювач з’явиться ближче до дати його випуску у 2020 році.

Фотографії показав дизайнер та художник Intel Крістіано Сіквера під час конференції GDC 2019. Відеокарта має схожу зовнішність з твердотільними накопичувачами Intel Optane. Вона виглядає як масивніша версія диску Intel Optane SSD 905P.

Відеокарта, схоже, використовуватиме лише один вентилятор турбінного типу для охолодження. На жаль, більше подробиць про розробку поки невідомо. Навіть представлені знімки є лише одним із дев’яти дизайнів, над якими працює Сіквера. Цілком можливо, що фінальний продукт виглядатиме інакше.

У січні 2019 року в Intel також оголосили про серйозну переробку панелі налаштування у драйвері своїх відеокарт. Сьогодні вона майже не має корисних налаштувань, і в неї можна не заходити. Однак у майбутньому вона стане більш корисною для геймерів. Експерти ресурсу PC Gamer вважають, що оновлення панелі керування графікою показує плани Intel на ігровий сектор. Сьогодні вбудовані відеокарти компанії погано підходять для ігор, але це має змінити випуск дискретних рішень.

Intel уже не вперше намагається створити потужну дискретну графіку. Перша спроба була в 90-х роках, однак тоді дискретні відеоприскорювачі компанії не витримали конкуренції, і ІТ-гігант зосередився на розробці лінійки вбудованих рішень GMA. Другу спробу Intel зробила в 2000-х роках, полишивши ідею довести архітектуру GMA до рівня відеокарт від ATI та NVIDIA, а натомість створити новий продукт, який згодом отримав кодову назву Larrabee. Цей проект передбачав використання у відеокарті масивів гнучких ядер x86. Однак, попри цікаву ідею та переваги, Larrabee показав меншу продуктивність проти звичайних відеокартами від ATI та NVIDIA. Після цього в Intel сконцентрувалися на вбудованій графіці HD та Iris Graphics.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я