Субота, 13 Липня, 2024

Інтерфейс приставок Sony PlayStation перейшов на українську мову

У свіжому оновленні прошивок консолі PlayStation отримали українську мову інтерфейсу. Апдейт вийшов дещо раніше запланованого, чим можуть пояснюватися деякі недоліки у локалізації.

Оновлення стало доступно 23 березня 2022 року для ігрових приставок PlayStation 4 і PlayStation 5. Переклад українською мовою отримав лише інтерфейс консолі. Опис магазину та ігор залишився російською. Трофеї і все, що стосується контенту від самих розробників відображається англійською.

Користувачі відзначають недоліки в перекладі інтерфейсу приставок. Наприклад, замість «Налаштування» використовується слово «Настройки».

Одночасно з випуском оновлення прошивок Sony оголосила, що працює над впровадженням технології VRR (Variable Refresh Rate) для консолі PlayStation 5. Ця технологія синхронізує частоту кадрів гри з частотою оновлення телевізора. Це дозволяє уникнути ефекту розриву кадрів і робить гру значно більш плавною.

З VRR кількість FPS в грі може варіюватися від 50 до 60, але при включеній функції VRR гравець майже не помітить цього. Для роботи VRR потрібен кабель HDMI 2.1 і телевізор, який підтримує цю технологію.

Підтримка VRR вбудована в консоль конкурента – серію Xbox – з самого початку продажів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися