Інтернет показав час, коли люди найактивніше замовляють піцу

Автори дослідження Ніколас Альварадо та Тайлер Стівенсон пояснюють свої результати тим, що сьогодні людський інстинкт добування їжі перейшов в онлайн.

На перший погляд може здатися, що не існує якогось певного часу, коли люди найактивніше замовляють піцу, китайську їжу чи іншу їжу з доставкою. Однак виявляється, що такий час не просто існує. Він єдиний у планетарному масштабі.

Учені з Університету Абердеена проаналізували онлайн-замовлення їжі серед жителів США, Канади, Великобританії, Австралії та Індії. Вони з’ясували, що звички людей у споживанні такої їжі майже однакові на всій планеті.

Дослідники встановили, що існує два найбільших піки замовлень доставки їжі. Перший трапляється о 19 годині, а другий – о 2 годині ночі. Цей час зберігається не лише незалежно від географії замовників, а й незалежно від пори року.

Автори дослідження Ніколас Альварадо та Тайлер Стівенсон пояснюють свої результати тим, що сьогодні людський інстинкт добування їжі перейшов в онлайн. «Успішна поведінка при добуванні їжі завжди мала переваги в природному відборі, який оформив вроджені та специфічні для виду правила прийняття рішень, що мають максимальний виграш енергії, – кажуть вони. – У царстві тварин взаємодія хижак-жертва трансформувалася в кілька рішень, які намагаються оптимізувати енергетичний прибуток за одиницю часу».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я