П’ятниця, 23 Лютого, 2024

Інженер Google каже, що Android такий же безпечний, як iPhone

Гаджети з Android

Досить часто можна почути, що власники смартфонів Apple більш захищені, ніж користувачі Android. Але директор з кібербезпеки Android Адріан Людвіг не погоджується з цим. За його словами, ці дві мобільні платформи майже однакові з точки зору захищеності.

При цьому, каже розробник, у майбутньому Android навіть стане кращим. «У перспективі відкрита екосистема Android дасть кращі результати», – говорить Людвіг.

За його словами, вбудований в Android інструмент Safety Net щодня сканує 400 мільйонів гаджетів та перевіряє 6 мільярдів додатків. Це дозволило суттєво зменшити рівень зараженості гаджетів – менше 1% пристроїв мають інстальоване шкідливе програмне забезпечення.

Щодо розтиражованих «дірок» безпеки, наприклад, Stagefright, яку знайшли минулого року та яка загрожує майже всім користувачам Android, Людвіг каже, що існує недостатнє розуміння. За його словами, особливо хвилюватися через них не потрібно, бо той же Stagefright ще жодного разу не використали на практиці. «На сьогодні ми не маємо підтверджених випадків використання», – говорить він.

Людвіг також визнає, що за останній рік ситуація з кібербезпекою Android стала значно кращою. Але, за його словами, розробники програм та мобільників повинні вдосконалити свої цикли оновлення, щоб швидше реагувати на загрози. Проте вже сьогодні Android настільки захищений, що зловмисники не можуть атакувати одночасно великі групи людей.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися