П’ятниця, 1 Березня, 2024

Google і Microsoft чистять магазини додатків

Схоже на те, що компанії вирішили перейди від кількості контенту до його якості. І розпочали «генеральне прибирання». Інформація про це майже одночасно з’явилась у блогах MS та «корпорації добра».

Офіційний блог Google повідомив про чергове велике оновлення магазину додатків. У Play Store задіяно новий фільтр для відстеження несправжніх відгуків і встановлення додатків. Раніше недобросовісні розробники «накручували» високий рейтинг і піднімали свої творіння (як правило – низької якості) в топи магазину.

Як тільки фільтр запідозрить додаток у махінаціях, рейтинг у віртуальному магазині нівелюється. Якщо розробника спіймають на «накручуванні» рейтингу вдруге, всі його додатки буде видалено.

windows-store

У Microsoft навпаки – не довіряють Windows Store фільтрам і алгоритмам, вважаючи за краще чистку в ручному режимі. Корпорація розіслала розробникам листи з попередженням про чистку програм, які не підтримуються, або тих, які не відповідають новим правилам.

За даними WindowsBlogItalia, за минулі 3 тижні тільки з італійського сегмента магазину видалено близько 100 000 додатків. Схожі дані озвучило і німецьке видання German media стосовно місцевого Windows Store.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися