Середа, 29 Травня, 2024

iOS 13 дозволить двом iPhone обмінюватися даними по прямому дротовому з’єднанню

Останні зміни в бета-версії iOS 13 натякають на ще один спосіб пересилання даних між смартфонами Apple. Наступна версія ОС може дозволити пряме дротове з’єднання двох гаджетів для обміну файлами. Цей спосіб буде корисним, коли потрібно налаштувати новий iPhone або відновити його з резервної копії.

Нині гаджети iOS пропонують користувачам дві можливості відновлення чи налаштування їхнього пристрою. Перший спосіб вимагає підключення до комп’ютера та використання програми iTunes. Інший залучає сховище в акаунті iCloud та бездротовим способом завантажує дані на гаджет з таким же обліковим записом Apple ID.

Помічені редактором порталу 9to5Mac Гільєрмо Рамбо нововведення у бета-версії iOS 13 показують, що дані стане можливо передавати по кабелю. Як натякає зображення цієї функції, підтримуватиметься iPhone з технологією аутентифікації Face ID та iPhone з Touch ID. При цьому способі відновлення ОС рекомендує не відключати смартфон від розетки до завершення перенесення даних.

Подробиці реалізації дротової передачі між двома iPhone поки не відомі. Apple не продає кабель Lightning to Lightning, який би дозволив безпосередньо підключати два iPhone. Деякі експерти припускають, що подібний аксесуар може з’явитися в продажу разом з виходом iOS 13 восени.

Існує також версія, що цього року Apple у своїх нових iPhone відмовиться від порту Lightning на користь USB-C. Компанія вже пропонує адаптери Lightning-to-USB-C для з’єднання своїх телефонів iPhone та комп’ютерів Mac.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися