Неділя, 14 Квітня, 2024

Здається, що час «летить» в інтернеті? Це ефект соцмереж

Заходячи на онлайн-сторінки, можна помітити, що вони ніби затягують магнітом. Ми втрачаємо відчуття реального часу, й оговтатися можна після кількох годин витраченого часу. Такий ефект особливо сильно проявляється в соцмережах. Про це написали дослідники з Кентського університету у своїй статті в журналі Journal of Applied Social Psychology.

Свої висновки дослідники зробили з експерименту, в якому учасникам показували двадцять картинок. П’ять з них були пов’язані саме з Facebook, п’ять мали відношення до інтернету взагалі, ще десять виявилися нейтральними – вони не викликали асоціацій з онлайн-сервісами. Про кожну з картинок учасникам треба було сказати, скільки часу та була перед очима.

Переглядаючи «фейсбучні» зображення, люди недооцінювали витрачений на їхній перегляд час. Це стосувалося і загальних «інтернетних» картинок, але прив’язані до Facebook матеріали недооцінювали більше. Якщо просто казати – соцмережа буквально затягує. Після того як ми зайшли на якусь сторінку в ній, нам починає здаватися, що час іде повільніше, ніж насправді.

 

admin
admin
Адміністративний акаунт ресурсу. Адміністратор усе бачить, усе править.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися