Середа, 24 Липня, 2024

iOS-додатки отримали функцію продовження передплати

Компанія Apple внесла зміни в політику магазину App Store, дозволивши стороннім розробникам пропонувати автоматично поновлювану передплату для iOS-додатків, пише The Verge. Коли період передплати буде добігати кінця, з картки користувача буде автоматично списуватися сума, необхідна для продовження передплати на той самий строк. Так буде відбуватися до того часу, поки користувач не вимкне передплату. Крім того, розробники тепер зможуть пропонувати пробний період з автоматичним подовженням вже на платній основі.

ipad mini 3

Наприклад, якщо користувач вирішить спробувати якийсь сервіс і активує пробний період, який триває місяць, то після закінчення цього часу в нього почнуть автоматично щомісяця списуватися з картки гроші за продовження передплати на цей сервіс. Навіть якщо людина користувалася додатком чи сервісом усього кілька днів, а потім забула про нього, гроші будуть списуватися до того часу, поки передплата не буде вимкнена.

З введенням функції автоматичної пролонгації передплати Apple також збільшила відсоток заробітку розробників. Протягом першого року 70% виручки, отриманої від поновлюваної передплати, отримує розробник, а 30% забирає Apple. Починаючи з другого року розробник отримує вже 85%, а Apple – 15%. Якщо користувач вимкнув передплату і відновив її протягом 60 днів, то лічильник часу не скидається.

Олексій Ліщук
Олексій Ліщук
IT-журналіст з давніх-давен. Володіє унікальним талантом знаходити чудові речі в китайських інтернет-магазинах.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися