Snapchat може працювати над гаджетом доповненої реальності

Snapchat

Розробники популярного месенджера Snapchat нещодавно приєдналися до групи Bluetooth SIG. Це підштовхнуло експертів задуматися, що Snapchat працює над власним гаджетом. Вони гадають, що це може бути девайс доповненої реальності.

Група Bluetooth Special Interest Group (SIG) займається розвитком та управлінням бездротового стандарту Bluetooth. Членство в ній обов’язкове для компаній, які хочуть вбудувати технологію Bluetooth у свої девайси. Snapchat встапив до SIG зі статусом «приймач», що дає компанії ліцензію на створення пристроїв з Bluetooth, а також співпрацювати з іншими виробниками.

На думку експертів Financial Times, єдиний сенс приєднуватися до Bluetooth SIG є лише для випуску гаджета. Зважаючи на те, що Snapchat нещодавно придбав стартап Vergence Lab та наймає спеціалістів комп’ютерного бачення, журналісти роблять висновок, що компанія займається пристроєм доповненої реальності. Зокрема, це може бути щось схоже на Google Glass.

Snapchat, вважають експерти, має вагомі причини цікавитися доповненою реальністю. Його мобільний додаток став популярним рішенням доповненої реальності, дозволяючи застосовувати фільтри до відео, що знімає смартфон.