iPad 2018 року отримає Face ID, але втратить кнопку «Додому»

За попередніми даними, діагональ майбутнього пристрою складе близько 10,5 дюйма. Приблизно таку ж має актуальний сьогодні iPad Pro

Джерела видання Bloomberg розповіли, що в 2018 році компанія Apple випустить нову версію планшета iPad. Девайс оснастять камерою Face ID, екраном з маркетинговою безрамковістю. При цьому гаджет втратить кнопку «Додому».

За попередніми даними, діагональ майбутнього пристрою складе близько 10,5 дюйма. Приблизно таку ж має актуальний сьогодні iPad Pro. Відмова від фізичної кнопки «Додому» дозволить зменшити нижню рамку екрану планшета.

Дисплей, за попередньою інформацією буде звичний LCD. Екран на базі технології OLED, стверджує Bloomberg, не встановлюватимуть через технологічні та фінансові перешкоди.

Продажі iPad до 2015 року були другим найбільшим джерелом доходу для Apple. Однак за останні три роки продажі планшетів у світі скоротилися на 17%. Apple також постраждала, хоча останнім часом почала нарощувати виручку від iPad, який приніс компанії $4,8 млрд за лише останній квартал.

Експерти вважають, що Apple бачить iPad як заміну комп’ютерам. Про це говорить, наприклад, схожість певних елементів інтерфейсу на iOS 11 з настільною ОС MacOS.