Понеділок, 20 Травня, 2024

YouTube запускає новий формат відео для конкуренції з TikTok

YouTube не хоче поступатися місцем одному з найпопулярніших додатків світу – TikTok. Відеогігант оголосив про початок тестування нового формату відео для мобільних користувачів. Вони зможуть записувати 15-секундні ролики – таку ж тривалість мають відео TikTok та його конкурент Reels від Instagram (належить Facebook).

Обрані учасники тестування побачать у мобільному інтерфейсі нову опцію створення відео. Тапнувши на неї та утримуючи кнопку запису, можна створити 15-секундний ролик. YouTube може склеїти кілька таких записів в один.

Користувачі, які хочуть записати відразу відео довше 15 секунд, не зможуть цього зробити з інтерфейсу мобільного додатка YouTube. Їм доведеться відзняти відео додатком камери смартфона, а потім з галереї вивантажити його на YouTube.

YouTube не розповідає, чи з’являться якість додаткові елементи управління записом 15-секундних роликів, наприклад, фільтри, ефекти, музика, зміна швидкості тощо. Подібні інструменти присутні в додатку TikTok.

YouTube у 2017 році копіював функції Instagram, який запустив режим Stories, Це короткі особисті відеокліпи, які публікувалися у стрічку Instagram. Однак YouTube Stories не можуть замінити ролики TikTok, які не є відеоблогом, як Stories, а частіше є постановочним контентом.

У YouTube підтвердили, що 15-секундні ролики не будуть завантажуватися в розділ Stories. Однак при цьому не розповіли, як їх можна буде знаходити в сервісі.

Тестування нового формату проходить для невеликої групи користувачів iOS та Android. Спікер YouTube каже, що компанія працює над кількома варіантами коротких відео.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися