iPhone 14 може отримати два отвори в екрані

На відміну від флагманів Android, iPhone також оснащений системою ідентифікації особи по обличчю яка використовує спеціальний інфрачервоний випромінювач та зчитувач. Для їхнього розміщення потрібне додаткове місце поруч з фронтальною камерою.

iPhone 14, за чутками, має стати першою лінійкою айфонів, у якій вперше за багато років не буде вирізу в екрані. Але iPhone 14 Pro може неприємно здивувати деяких потенційних його покупців. Адже у ньому виріз в екрані замінять два отвори.

Моделі iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max відмовляться від вирізу, який дебютував на iPhone X 2017 року. Але якщо у Android вдалося відмовитися від вирізу на користь невеликих отворів, у гаджета Apple це не вдалося.

На відміну від флагманів Android, iPhone також оснащений системою ідентифікації особи по обличчю яка використовує спеціальний інфрачервоний випромінювач та зчитувач. Для їхнього розміщення потрібне додаткове місце поруч з фронтальною камерою.

У вересні минулого року творець каналу ShrimpApplePro, який пише в Твіттері під ніком @Vnchocotaco, поділився концептуальним зображенням, що візуалізує можливий вигляд екрану ззаду.

Якщо саме так буде виглядати передня частина моделей Pro, це означає, що в вирізі у формі таблетки зліва по центру будуть розміщені фронтальна камера і інфрачервона камера, а в круглому отворі буде точковий інфрачервоний проектор.

Якщо це звучить як багато отворів, майте на увазі, що вони все одно займуть менше місця на екрані, ніж виріз. Припускаючи, що витік є реальним, він спростовує недавню чутку про те, що Apple розмістить апаратне забезпечення Face ID під дисплеєм.

ShrimpApplePro каже, що якщо Apple вдасться розмістити систему ідентифікації особи під екраном, вона зробить те ж саме з фронтальною камерою. Він вважає, що нам не слід очікувати появи iPhone з камерою під дисплеєм принаймні до 2024 року. Нині лише кілька телефонів Android оснащені цією технологією, але фронтальна камера у ниє не демонструє високу якість знімків.

Повідомляється, що цього року лінійка складатиметься з двох стандартних моделей – 6,1-дюймового iPhone 14 і 6,7-дюймового iPhone 14 Max – і двох професійних – 6,1-дюймового iPhone 14 Pro і 6,7-дюймового iPhone 14 Pro Max. Моделі Pro замінять 12-мегапіксельну основну камеру поточних версій на 48-мегапіксельну основну камеру. Серія, швидше за все, буде оснащена трохи більш потужним чипом A16.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я