Запустили магазин Appscope, додатки з якого непотрібно інсталювати

У Appscope всі програми виконані в форматі Progressive Web Apps (PWAs).

Еекосистема додатків – ось, що відрізняє смартфон від звичайного телефону. Але програми мають багато недоліків – вони постійно відволікають своїми «надважливими» сповіщеннями, більшість часу займають обмежений дисковий простір та багато інших мінусів. Пом’якшити ці якості має новий магазин Appscope, в якому зібрані додатки без необхідності їх установки.

У Appscope всі програми виконані в форматі Progressive Web Apps (PWAs). Вони працюють у браузері, і тому не потребують установки. Фактично це веб-сайт, але такі додатки повинні працювати та виглядати майже так само, як і ті, що потребують інсталяції.

Сам Appscope виглядає як звичайний магазин програм. Утиліти PWA зібрані по категоріям, до кожної додається короткий опис, скріншот, технічна інформація. Серед доступних програм є клієнти соціальних мереж, таких як Instagram та Twitter, засоби керування часом, інструменти обробки графічних файлів, прості ігри тощо. Додаток PWA можна розмістити у вигляді ярлика на робочому столі смартфона для швидкого доступу до нього.

Сам Appscope також є додатком PWA, тому його не потрібно інсталювати. Достатньо лише перейти за веб-адресою appsco.pe у браузері. Магазин працює на платформах Android та iOS.