Субота, 2 Березня, 2024

iPhone 15 ще не вийшов, а вже є причина пропустити його і дочекатися iPhone 16

Покоління iPhone 15 буде представлене 12 вересня на традиційній осінній конференції Apple. Але уже є причина не бігти в магазин за цим поколінням смартфонів. Може виявитися краще дочекатися iPhone 16, який запропонує одну дуже яскраву перевагу.

Неперевірені витоки стверджують, що iPhone 16 використовуватиме дисплей MLA AMOLED. Завдяки використанню панелі Multi-Lens Array, покоління iPhone 16 може збільшити світловий потік. В 2024 році користувачі отримають смартфон з більш яскравим екраном, який краще відображає кольори та контраст.

Коли технологія MLA була застосована до панелей LG, яскравість телевізорів компанії зросла на 60%, а кути огляду – на 30%. Однак у деяких випадках MLA може зменшити кути огляду.

Використання MLA може призвести до подальшого збільшення вартості панелей для майбутніх iPhone. Це, ймовірно, означатиме збільшення загальної вартості смартфонів, оскільки Apple має тенденцію перекладати такі витрати на споживача.

Apple досить тривалий час «пасла задніх» стосовно екранів в iPhone. Компанії знадобився деякий час, щоб перейти на OLED-дисплеї. Згодом «яблучний» гігант наздогнав екрани найкращих телефонів Android і тепер, коли iPhone Pro оснащено дисплеями з адаптивним оновленням 120 Гц, існує аргумент, що екрани iPhone настільки ж хороші, наскільки вони можуть бути з поточною технологією OLED, особливо якщо iPhone 14 Pro Max може сягати яскравості 2000 ніт.

Samsung прийняла MLA зі своїми моделями Ultra серії Galaxy S. Але різниця між екраном Galaxy S23 Ultra і екраном iPhone 14 Pro Max візуально невелика. Деякі люди можуть віддати перевагу балансу калібрування кольору OLED від Apple, а не від Samsung.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися