Субота, 15 Червня, 2024

iPhone 15 та USB-C: відповіді на всі ваші запитання

Скоро вересень, а це означає, що до презентації нового iPhone 15 залишилося всього кілька тижнів. Серед звичайних змін на кшталт нових кольорів і оновлень камери всі звіти стверджують, що цьогорічний iPhone ознаменує кінець Lightning. iPhone переходить з фірмового епплівського Lightning на стандартний USB-C. Ось усе, що відомо про це на даний час.

Чи будуть усі чотири моделі iPhone 2023 мати порти USB-C?

Так, повідомляється, що Apple переведе всю лінійку iPhone 15 на USB-C. Однак реалізація можливостей порту може бути різною залежно від пристрою. Очікується, що iPhone 15 Pro і Pro Max надаватимуть більш високу швидкість передачі даних і заряджання. «Бюджетніші» iPhone 15 і 15 Plus нададуть швидкість передачі на рівні USB 2 (поточна швидкість айфонів) і повільне заряджання.

Чи працюватимуть кабелі старого iPhone?

Ні, вам знадобиться новий кабель USB-C-USB-C, щоб зарядити iPhone 15.

Чи потрібно купувати новий кабель?

Apple постачатиме кабель USB-C-USB-C у коробці. Згідно з чутками, це буде товстіший кабель з опліткою, довший (1,5 метра) і забарвлений відповідно до кольору iPhone.

Чи потрібно купувати новий зарядний пристрій?

Це залежить від того, який у вас в наявності зарядний пристрій.

Apple почала використовувати кабель USB-C-to-Lightning з iPhone 12, тією самою моделлю, яка також постачалася без зарядного пристрою. Отже, якщо ви оновлюєтеся з iPhone 12 або новішої версії, ви, ймовірно, уже придбали власний зарядний пристрій USB-C потужністю 20 Вт або вище.

Якщо у вас є один із старих зарядних пристроїв потужністю 5 Вт із портом USB-A, вам потрібно буде купити новий.

Чи буде зарядка швидше?

Звіти вказуть, що iPhone 15 заряджатимуться швидше.

У той час як iPhone 14 Pro підтримує 25 Вт, а iPhone 14 підтримує зарядку 20 Вт, очікується, що моделі iPhone 15 Pro також підтримуватимуть швидку зарядку до 35 Вт, що має помітно збільшити швидкість заряджання.

Знадобиться використовувати зарядний пристрій із потужністю щонайменше 35 Вт, щоб отримати найшвидше заряджання. Наприклад підійде адаптер, який постачається з MacBook.

Яка швидкість передачі даних?

Згідно з чутками, Apple запропонує різні швидкості для iPhone 15, причому iPhone 15 і iPhone 15 Plus будуть обмежені 480 Мбіт/с (поточний рівень айфонів), а iPhone 15 Pro і iPhone 15 Pro Max отримають швидкість Thunderbolt до 40 Гбіт/с, як iPad Pro.

Чи потрібнокупувати кабель Thunderbolt?

Ймовірно. З iPad Pro Apple постачає кабель для зарядки USB-C і продає кабелі Thunderbolt окремо за ціною від 29 доларів. Незважаючи на те, що очікується зростання ціни на iPhone 15 Pro, малоймовірно, що Apple буде поставляти щось, крім стандартного кабелю для зарядки.

Чи будуть старі iPhone, які продає Apple, також мати USB-C?

Apple, імовірно, пропонуватиме iPhone 13/13 mini і iPhone 14/14Plus за зниженими цінами, і деякі звіти стверджують, що Apple також додасть USB-C до цих моделей.

За матеріалами: Macworld

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися