Як у Windows 10 на вбудованій карті виміряти відстань

Виміряти відстань між двома точками найпростіше, якщо між цими точками ви будете переміщуватися на автомобілі чи іншому виді транспорту

Одним із вбудованих додатків операційної системи Microsoft є «Карти». Інтерфейс цієї програми може здатися незрозумілим при виконанні однієї з головних дій на карті – вимірювати відстань. Ось як це робити.

Виміряти відстань між двома точками найпростіше, якщо між цими точками ви будете переміщуватися на автомобілі чи іншому виді транспорту. Для цього достатньо натиснути комбінацію Ctrl + D на клавіатурі. Потім треба вказати пункти відправлення та призначення і наприкінці – клацнути кнопкою «Отримати маршрут». Додаток сам розрахує Дистанцію і час для проходження маршруту, а також відобразить його на карті.

відстань

Якщо ваш маршрут не можна подолати транспортом, наприклад, ви хочете знати відстань від парку до свого дому, тоді треба скористатися іншими інструментами Windows. А саме – функцією електронного чорнила Windows Ink. Вона дозволить намалювати на екрані лінію, а функція «Виміряти відстань» перерахує її в кілометри. Для проведення прямих ліній зручно також використовувати інструмент «Лінійка».

Популярні записи:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я