iPhone та iPad можуть перегріватися через YouTube

Один із власників iPhone X повідомляє, що додаток YouTube для iOS за півгодини роботи використав 20% заряду акумулятора.

Користувачі форумів Reddit та Twitter викрили нову проблему у свіжій iOS 11.1.1. Вони повідомляють, що після переходу на цю версію ОС додаток YouTube «забуває» правила енергозберігання. Додаток починає навантажувати мобільні гаджети, через що ті досить сильно нагріваються.

YouTube

Один із власників iPhone X повідомляє, що додаток YouTube для iOS за півгодини роботи використав 20% заряду акумулятора. Окрім швидкого розряджання під час перегляду відеороликів на YouTube мобільні пристрої стали нагріватися значно сильніше.

У Google вже підтвердили існування цього багу, через який додаток YouTube для iOS став споживати дуже багато енергії навіть у фоновому режимі. Розробники займаються виправленням програми, яке з’явиться найближчими тижнями. Поки компанія рекомендує власникам iPhone і iPad дивитися YouTube через браузер.

Точна причина існування багу поки невідома, але користувачі Reddit мають власну теорію. На їхню думку, додаток YouTube приймає відео у форматі VP9. У процесора A11 Bionic, який встановлений в iPhone X, немає апаратної підтримки для цього формату. Через це для відтворення такого відео процесор використовує загальні алгоритми – це так званий програмний декодер. Останній залучає більше обчислювальних ресурсів і тому підвищує загальне енергоспоживання системи.