П’ятниця, 8 Грудня, 2023

iPhone можна зламати без згоди Apple

ФБР може не вимагати через суд, щоб Apple розкрила дані користувачів. Отримати їх можна самостійно, але це обійдеться досить дорого. Вартість доступу до інформації може становити близько $1 млн.

Будь-який гаджет Apple захищений цифровим паролем розблокування й унікальним ключем UID, який прив’язаний до пристрою. Новий спосіб зламати iPhone розробили спеціалісти компанії Chipworks. За їхніми словами, унікальний ключ пристрою можна отримати безпосередньо з процесора.

Якщо розкрити чіпсет, то можливо отримати UID. Його потім можна використовувати для розшифрування даних iPhone на сторонньому комп’ютері. При наявності UID владі залишиться тільки підібрати цифровий ключ розблокування, що зробити порівняно просто.

Складність нового методу в тому, що отримувати UID фахівці Chipworks пропонують шляхом іонно-променевої обробки мікропроцесора. Через те, що чіп має досить компактні розміри, використання методики обійдеться дуже дорого – роботи можуть коштувати 1 млн доларів.

Експерт Security Research Labs Карстен Ноел підтвердив працездатність цього методу. Він також зазначив, що найменша помилка може призвести до незворотного пошкодження чіпа, тому користуватися даними способом варто лише в самому крайньому випадку.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися