Неділя, 14 Липня, 2024

Як зменшити ризик загубити телефон

Буває, що ми іноді виймаємо телефон, а потім не можемо згадати, де він знаходиться. Адже гаджет без нагляду може провалитися між подушками дивану, впасти під стіл, опинитися під іншими речами. Його також можна вронити при спробі покласти в кишеню чи в сумочку. Наявні рішення з пошуку мобільного виявляються часто непрактичними, оскільки вимагають активного підключення до мобільного інтернету та GPS, чим швидко розряджають акумулятор. Однак можна зробити так, щоб телефон час від часу сам про себе нагадував і попереджав, що він впав.

Для цього вам знадобиться програма Butterfingerz, яка доступна на iOS та Android. Із нею мобільник регулярно «прокидатиметься» та сповіщатиме про себе звуком. Окрім цього, гаджет повідомлятиме, коли його вронили.

Налаштування програми дозволяють виставити чутливість датчиків. Це впливає на те, як сильно мобільник має впасти, щоб він про це повідомив. Ви також можете налаштувати інтервал регулярного сповіщення – максимум одна година. Програма також дозволяє обрати «тихий час», коли вона буде мовчати.

1 коментар

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися