Неділя, 3 Березня, 2024

iPhone можуть «дорости» до 6 дюймів

Свого часу Стів Джобс казав, що діагональ у 3,5 дюйми є ідеальною. Хоча Apple довго противилися зростанню цього параметра, компанія здалася, і її телефони почали більшати. Південнокорейське видання Korea Herald з посиланням на джерела в індустрії стверджує, що наступного року iPhone «виростуть» до 6 дюймів.

iPhone

За даними газети, у 2018 році Apple випустить щонайменше два телефони: звичайний iPhone 9 з діагоналлю 5,85 дюйма та 9 Plus з габаритами 6,46 дюйма. Для порівняння, актуальний у 2017 році iPhone 7 має 4,7 дюйма, а версія Plus має діагональ 5,5 дюймів. Очікуваний ювілейний iPhone 8, який презентують 12 вересня, за чутками, має діагональ у 5,8 дюйма.

Що стосується розмірів імовірного 6-дюймового iPhone 9 Plus, він може бути навіть меншим за 7 Plus. Подібне станеться завдяки зменшенню рамок навколо екрана та, можливо, зміні співвідношення сторін. Пам’ятайте, що діагональ у смартфоні вже перестала бути мірилом їхнього розміру – при однаковій діагоналі вони можуть мати суттєво різну ширину. Чому так відбувається, читайте у статті «Світ 18:9: чому діагональ екрана скоро стане поганим мірилом ширини смартфона».

Деякі експерти вважають, що інформація від корейських джерел з індустрії може бути правдивою. Оскільки нині найбільшим постачальником дисплеїв OLED є Samsung.

Це також не суперечить чуткам про те, що Apple планує перевести свої смартфони з дисплеїв за технологією TFT на OLED. За попередньою інформацією, це може статися саме у 2018 році. Для вирішення цього завдання фірма саме співпрацює із Samsung та іншими постачальниками компонентів. Прогнозується, що Apple може замовити близько 170 мільйонів панелей OLED для свого iPhone 2018.

У 2010 році, коли розгорівся скандал з iPhone 4 щодо правильного способу його тримати, аби він «ловив» мережу оператора, засновник Apple Стів Джобс висміяв журналіста. Той запитав про можливість збільшення розміру смартфона для кращого прийому сигналу. Джобс тоді назвав великі телефони конкурентів «молотками». «Їх не можна повністю взяти в руку, – говорив він. – Ніхто не захоче купувати таке». Однак уже у 2012-му вийшов iPhone 5, дисплей якого збільшили на 0,5 дюйма.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися