Середа, 29 Травня, 2024

iPhone Tap to Pay приходить в Україну

ПриватБанк, один з найбільших українських банків, оголосив про запровадження підтримки функції Tap to Pay на iPhone. Вперше власники айфонів в Україні отримали можливість безконтактної оплати. Однак щоб вона працювала, український бізнес повинен її активувати.

Функція підтримується за допомогою програми «Термінал» ПриватБанку, яку бізнес повинен завантажити з App Store (https://apps.apple.com/ua/app/%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BB/id6450216954?l=ru). Якщо вона активована, продавці можуть приймати безконтактні платежі — не лише з iPhone, оснащених Apple Pay, але й за допомогою інших систем цифрових гаманців і безконтактних кредитних і дебетових карток.

Tap to Pay не потребує зчитувача терміналу або будь-якого зовнішнього обладнання. Використовуючи технологію Near-Field Communications (NFC) Tap to Pay дозволяє продавцям приймати цифрові платежі простим натисканням на iPhone одержувача або іншим безконтактним способом оплати.

Apple вперше анонсувала Tap to Pay у лютому 2022 року. Спочатку компанія співпрацювала з платформою обробки онлайн-платежів Stripe, щоб розгорнути цю функцію. Після обмеженого бета-тестування, розгортання для розробників і раннього випробування в Apple Park у Купертіно Apple почала підтримувати цю функцію у своїх роздрібних магазинах у травні 2022 року. Відтоді компанії, включно з GoDaddy та PayPal, почали приймати платежі Tap to Pay, і послуга поступово вийшла за межі США.

Україна стала сьомою країною, яка підтримує Tap to Pay. Сервіс з’явився в Австралії в травні 2023 року за підтримки Westpac і Tyro Payments. Обслуговування у Великій Британії відбулося в липні за підтримки Revolut і Tyl by NatWest, а в Нідерландах у серпні завдяки зусиллям Adyen і SumUp. Tap to Pay з’явився в Бразилії у вересні через CloudWalk, а також доступний на Тайвані.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися