Середа, 29 Травня, 2024

Жодного відео для вас: YouTube глобально почав боротися з блокувальниками реклами

Невеликий експеримент, як це пояснював YouTube, із примушення користувачів вимкнути блокувальники реклами, перетворився на глобальну ініціативу. Глядачі мають увімкнути рекламу, якщо вони не хочуть платити за 14 доларів на місяць YouTube Premium. При активному блокувальнику YouTube покаже лише кілька відео, а потім плеєр перестане працювати.

«Використання блокувальників реклами порушує Умови використання YouTube, — повідомляють у компанії. – Ми започаткували глобальні зусилля, щоб спонукати глядачів, у яких увімкнено блокувальники реклами, дозволити рекламу на YouTube або спробувати YouTube Premium, щоб отримати доступ без реклами. Оголошення підтримують різноманітну екосистему творців у всьому світі та дозволяють мільярдам отримувати доступ до улюбленого вмісту на YouTube».

На початку цього року YouTube почав боротися з використанням блокувальників реклами. Спочатку він показував користувачам спливаючі вікна, які повідомляли їм, що це суперечить Умовам використання веб-сайту, а потім поставив таймер на ці сповіщення, щоб переконатися, що люди їх прочитали.

У червні він застосував більш агресивний підхід і попередив глядачів, що вони не зможуть відтворити більше трьох відео, якщо не вимкнуть блокувальники реклами. Це був «невеликий експеримент», покликаний спонукати користувачів увімкнути рекламу або спробувати YouTube Premium.

Багато користувачів незадоволені поведінкою YouTube, оскільки на цій платформі реклами стало так багато, що стало неможливо комфортно дивитися відео. Деякі користувачі отримували до 11 рекламних роликів перш, ніж запускалося відтворення замовленого ними відео. Інші повідомляють про запуск кожні дві хвилини двох 20-секундних рекламних оголошення, які не можна пропустити. Деякі користувачі кажуть, що їм показується реклама кожного разу, як вони перемотують відео.

Окрім цього, платна підписка YouTube Premium, яка стала дорожчою – ціна піднялася у липні з 12 доларів до 14 доларів на місяць – не гарантує відсутність реклами. Наприклад, реклама може показуватися, якщо дивитися YouTube не через офіційний додаток. Наприклад, деякі користувачі YouTube premium скаржаться, що отримують рекламу при перегляді на додатку смарт-ТВ.

Колективними зусиллями користувачам вдалося виявити, що наразі при використанні блокувальника uBlock Origin сервіс YouTube не блокує відтворення відео.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися