Неділя, 25 Лютого, 2024

Його живить інтернет: Mac Mini працює без розетки, живлення отримує по інтернет-кабелю

Майже кожному користувачеві комп’ютера хотілося б відмовитися від кабелю, який підключається до розетки. Навіть якщо мова йде про стаціонарний комп’ютер, такий як Mac mini. Ентузіаст додав більшої естетичності своєму Mac mini, прибравши у нього кабель до розетки. Живлення комп’ютер отримує від інтернет-кабелю Ethernet

Апаратний мод Mac mini виявився надзвичайно популярним. Автор  цієї модифікації Іван Кулешов каже, що запити в сім разів перевищили його очікування. З огляду на таку вірусну популярність, ентузіаст пообіцяв випустити детальний опис та відео про створення такої модифікації.

Для більшості проект непростий. Для початку чоловік відпаяв рідний роз’єм Ethernet від материнської плати та модифікував його. Він використовував донорські компоненти, щоб не розкручувати індивідуальне рішення. Кулешов взяв донорський компонент magjack з попереднього проекту, який мав необхідні котушки для перетворення енергії, і використовував його для отримання енергії.

Загалом, він реалізував стандарт Power over Ethernet (PoE) у Mac mini, але поки неясно, який саме варіант. Враховуючи відносно низьку потужність PoE, USB-роз’єми, ймовірно, не забезпечують живлення вихідних пристроїв.  Також звичайне живлення змінного струму не було відключено, а PoE тут використовується як резервне джерело живлення.

Комп’ютер Mac Mini з процесором Apple M1 є очевидним кандидатом для такого проекту. У режимі очікування такий Mac mini споживає приблизно 6 Вт. При повному навантаженні він споживатиме менше 40 Вт.

Версія такого комп’ютера на базі Apple M2 потребує трохи більше енергії. Новіша версія не Pro споживає 7 Вт в режимі очікування та 50 Вт під навантаженням.

Mac mini на базі процесорів Intel, які використовувалися до переходу на Apple M, споживає близько 125 Вт під навантаженням.

Стандарт PoE++ Type 3 підтримує передачу до 60 Вт потужності, максимум можна передати 100 Вт, імплементувавши PoE++ Type 4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися