Субота, 15 Червня, 2024

Як у Clubhouse відправити текстове повідомлення

Соціальна мережа Clubhouse починалася як місце, де спілкуються виключно голосовими повідомленнями. Однак нещодавно вона розширила свої можливості, дозволивши обмінюватися текстовими повідомленнями. Функція обміну текстовими повідомленнями Clubhouse Backchannel дозволяє користувачам надсилати текстові послання і одночасно спілкуватися голосом.

Для відправлення текстового повідомлення у Clubhouse виконайте такі дії:

– запустіть мобільний додаток Clubhouse

– тапніть на іконку паперового літака у правому нижньому куті екрану

– тапніть на значок з ручкою та папером у верхньому правому куті дисплею

– введіть ім’я користувача, якому потрібно надіслати повідомлення та оберіть його зі списку. Юзер з’явиться серед доступних для відправлення послання у випадку, якщо ви є його фолловером. На цьому етапі можна додавати більше одного користувача, формуючи групу до 15 осіб.

– натисніть кнопку “Готово”, після чого відкриється текстовий чат з полем для введення послання

Щоб надсилати текстові повідомлення людям, на яких ви не підписані, необхідно зайти в їхній профіль та клацнути на значок паперового літака зліва від кнопки фоловера.

Якщо отримувач не стане вашим фоловером, тоді послання з’являться у вкладці запитів. Також можна вимкнути текстові послання від людей, на котрих юзер не підписаний.

Функція Backchannel наразі підтримує пересилання лише тексту. Вона не пропонує відправлення зображень чи відео, а також не має вбудованих смайликів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися