П’ятниця, 1 Грудня, 2023

Камери у смартфонах отримали безперервний зум – технологія OPPO

Компанія OPPO оголосила про комерційний запуск низки технологій для камер у смартфонах. Серед них – технологія безперервного оптичного зуму. Це поліпшення попередньої технології гібридного оптичного зуму.

Камери смартфонів сьогодні здатні змінювати фокусну відстань фотографій ступінчато. Проміжні значення фокусної відстані досягаються за допомогою програмних методів.

Неперервний оптичний зум OPPO дозволяє плавно змінювати фокусну відстань в діапазоні 85 мм – 200 мм. Це дозволяє отримувати вищу якість фотографій. У OPPO заявляють, що ця технологія надасть такий же зум, як в професіональних камерах.

Окрім цього компанія також презентувала фотосенсор в форматі RGBW. У звичайному сенсорі камери лише три кольори – RGB. Додавання білого фільтру дозволяє компенсувати втрату світла на фільтрах червоного, синього та зеленого кольору. Це знижує загальну яскравість фотографії та її якість.

Білий фільтр не втрачає світло, кажуть у OPPO, і забезпечуватиме ліпше освітлення матриці CMOS. Це знизить рівень шумів та підвищить якість фотографій в умовах поганого освітлення. Зйомка вночі та при поганому освітленні сьогодні є основним полем для поліпшення камер у смартфонах.

Особливість сенсору Oppo RGBW в тому, що вперше оптимізовані для чотирьох кольорів алгоритми обробки сигналів вбудовані безпосередньо в камеру. Це одна з причин, що робить цей сенсор сумісним з багатьма чипами, а також підвищує швидкість роботи та зменшує споживання енергії камерою мобільного телефона.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися