Картопляний салат зібрав на Kickstarter $60 тисяч

На краудфандинговій платформі Kickstarter йде збір коштів на один з найкурйозніших проектів за всю її історію. Мешканець Огайо Зак Браун вирішив зібрати всього $10 на приготування картопляного салату, пише USA Today. «Я дуже люблю цю страву, але ніколи не готував її сам, от і вирішив спробувати», – сказав він. На даний час на його рахунку майже $60 тис. пожертвувань.

Цілі Брауна спочатку були скромними. На $35 він обіцяв зробити чотири порції салату, на $75 – влаштувати невеличку вечірку, на $100 – придумати два рецепти страви. Ці суми автор збирав майже миттєво, і далі йому довелося вигадувати нові ідеї. На $300 він пообіцяв проконсультуватися у професійного кухаря, на $1000 – зробити онлайн-трансляцію приготування, а на $3000 – орендувати велику залу і влаштувати грандіозну вечірку.

Люди, які жертвують гроші, також не залишаться осторонь. Ті, хто віддав $50, отримають книгу рецептів, де будуть представлені картопляні салати з усіх країн, звідки надходили гроші. А для людей, які пожертвували $35, автори проекту підготували спеціальні футболки на картопляну тематику.

1 коментар

Comments are closed.