Середа, 29 Травня, 2024

Касперський: Windows Phone набагато безпечніша за iOS і Android

Голова компанії «Лабораторія Касперського» Євген Касперський дав інтерв’ю популярному ресурсу iTWire про сучасні вірусні загрози. Експерт у галузі комп’ютерної безпеки також порівняв стійкість до вірусів різних мобільних платформ.

За словами Касперського, як iOS, так і Android мають у собі безліч вразливостей, чого не можна сказати про операційну систему Windows Phone, яку він називає чистою. «Злочинці схиблені на iOS, і в ній є багато, багато вразливостей», – каже він. Ця ОС також має репутацію захищеної, і це свого часу може коштувати користувачам грошей.

За його словами, Android також постійно піддається мільйонам серйозних атак, тому назвати її більш безпечною не вийде. Зате на їхньому тлі вигідно відрізняється Windows, і з випуском нової версії Microsoft тільки поліпшить її позиції.

Євген Касперський розповів, що активність мобільних хакерів останніми роками значно зросла. Причина в тому, що 97% користувачів телефонів користуються мобільним банкінгом або іншими функціями з використанням паролів. Експерт зазначив: єдиний правильний спосіб повністю захистити свій девайс від вірусних загроз – це відключити його від інтернету.

Однак сьогодні це складно зробити із розповсюдженням веб-сервісів та вимогою пересилання даних у багатьох програмах. Це одна з причин, чому сам Касперський не має смартфона, а користується старим Sony Ericsson, яких у нього кілька штук про всяк випадок.

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. а BlackBerry еще более защищена. а PalmOS еще больше. а уж под meamo вообще фиг подкопаешься…

Comments are closed.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися