Керівна організація мобільного зв’язку GSMA зробила прогноз розвитку 5G

За прогнозами GSMA, до 2025 року майже половина усіх стільникових підключень припадатиме на 5G

Майбутнє п’ятого покоління зв’язку виглядає безхмарним в усьому світі. Особливо успішною ця технологія стане в Північній Америці, вважають у керівній організації мобільного зв’язку GSMA. Цей регіон до 2025 року згенерує найбільше грошей для мобільних операторів.

За прогнозами GSMA, до 2025 року майже половина усіх стільникових підключень припадатиме на 5G. Хоча сьогодні ця технологія має приблизно однаковий рівень покриття в США, Азії та Європі, ситуація зміниться вже у 2020 році. Тоді США та Канада перехоплять лідерство в азіатських країн за кількістю користувачів 5G – це має статися до 2021 чи 2022 року. Європа до 2021 року опиниться на останньому місці і залишиться там на багато років, прогнозують у GSMA.

Експерти пояснюють свій прогноз тим, що в Північній Америці користувачі бажають користуватися мобільними сервісами, а також готові платити за них. Це стимулює операторів інвестувати в інфраструктуру 5G. У GSMA кажуть, що в США та Канаді споживачі переходять на дорожчі тарифні плани, які надають збільшені пакети трафіку.

До 2025 року очікується, що мобільні споживачі використовуватимуть 55,6 ГБ трафіку на місяць. Це майже в 5,6 разів більше, ніж у 2018 році, коли юзери використовували по 10 ГБ на місяць.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я