Кілера Джона Віка перетворюють на комп’ютерну гру: перший трейлер

Програмісти тісно співпрацюють з кіношниками, тому обіцяють, що гра буде першими «бойовими хореографічними шахами»

Любителі фільмів про найманого вбивцю Джона Віка зможуть скоро самі побувати в його ролі. Популярний герой отримає власну комп’ютерну гру John Wick Hex. Вона цікава тим, що не буде черговим FPS-шутером, а вимагатиме трохи мізків – гру створюють у жанрі екшен-стратегії.

Над першою офіційною грою за всесвітом Джона Віка працює автор головоломки Thomas Was Alone Майк Байселл та студія Good Shepherd Entertainment. Сюжет обіцяють зовсім новий, створений спеціально для гри. Першочергово гру планують для ПК, але версія для ігрових консолей також в планах.

Автори описують свою розробку як насичену екшен-стратегію, що змушує думати та діяти, як професійний кілер. Програмісти тісно співпрацюють з кіношниками, тому обіцяють, що гра буде першими «бойовими хореографічними шахами». Гравці зможуть насолодитися фірмовим збройним стилем кунг-фу, який вони бачили на кіноекранах у виконанні Кіану Рівза.

Гравці повинні будуть ретельно обдумувати кожну атаку та дію як з погляду миттєвих наслідків, так і з погляду загальних подій. Гра дещо нагадує такі проекти, як XCOM, Jagged Alliance 2, Shadowrun: Hong Kong, Phantom Doctrine.

Гру розробляють у стилі нуар, який також використовується в фільмах. Автори обіцяють, що в міру проходження користувачам ставатимуть доступними нові місця, зброя та костюми. Так герой зможе розширити свою тактику та краще враховувати кожен постріл в умовах обмеженої кількості боєприпасів.

Офіційної дати релізу поки що немає. Деякі експерти припускають, що гру не варто чекати навіть наприкінці 2019 року. Тим часом в кінотеатрах вже скоро почнуть показувати третій фільм про Джона Віка.