Неділя, 14 Квітня, 2024

Робота без перерви на сон: гаджет Halo дозволить програмувати уві сні

Стартап Prophetic, заснований на початку цього року, розробляє пристрій Halo для виклику усвідомлених сновидінь. На відміну від інших подібних розробок, створений цим стартапом девайс повинен дозволити працювати навіть уві сні. Прикладом можуть стати програмісти, які зможуть писати код уві сні при використанні Halo.

Усвідомлене сновидіння — це стан в якому людина усвідомлює та контролює події під час циклу сну. Близько 70% людей стикалися з цим явищем хоча б раз у житті. Низка компаній розробляють девайси, які мають викликати усвідомлені сновидіння за бажанням, не покладаючись на випадковість.

Люди проводять приблизно третину свого життя уві сні і Prophetic хоче, щоб цей час можна було використовувати на роботу. Дозволивши клієнтам використовувати усвідомлені сновидіння, можна прокласти шлях до продуктивних ночей.

Працюючи у співпраці з Афшином Мехіном, дизайнером Neuralink N1 компанії Ілона Маска, що займається виробництвом мозкових імплантатів, Prophetic прагне підняти стан сну на новий рівень контролю.

Halo носять як корону. Пристрій використовує комбінацію технології ультразвуку та машинного навчання, створених за допомогою даних ЕЕГ і фМРТ, щоб визначити, коли користувачі перебувають у фазі швидкого сну, щоб викликати та стабілізувати усвідомлені сновидіння.

Продукт заснований на поточних дослідженнях Інституту Дондерса в Нідерландах, спрямованих на конкретні області мозку та ультразвукові частоти для оптимальної індукції усвідомлених сновидінь.

Перші дані з дослідження інституту планується отримати навесні 2024 року. Відправка пристроїв користувачам запланована навесні 2025 року. Очікується, що Prophetic встановить ціну на Halos від 1500 до 2000 доларів за штуку.

Компанія каже, що люди проявили значний інтерес – вона отримала кілька сотень тисяч доларів доходу від бронювання гаджету протягом перших кількох тижнів після відкриття попереднього замовлення.

 

 

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися