Китай майже повністю відмовився від смартфонів Samsung

Найкращі результати Samsung демонструвала в 2011–2013 роках

Один із лідерів світової мобільної індустрії Samsung потерпів майже повну поразку в Китаї – на одному з найбільших та привабливих ринків світу. Результати Samsung виявилися удвічі гіршими, ніж прогнозували аналітики.Найкращі результати Samsung демонструвала в 2011–2013 роках

Експерти компанії Strategy Analytics повідомили, що в останній чверті 2017 року Samsung зайняла 0,8 % ринку, відкотившись на 12 позицію. При цьому аналітики прогнозували, що південнокорейський гігант матиме в тому кварталі 1,7 % китайського ринку смартфонів.

Найпопулярнішими виробниками у Піднебесній є китайські корпорації Huawei, Oppo, Vivo та Xiaomi. Серед п’яти провідних виробників в Китаї лише одна іноземна компанія – Apple.

Samsung вважає аналітику несвоєчасною. Представник компанії заявив журналістам The Investor: «Я не розумію, чому звіт, присвячений цифрам, актуальним кілька місяців тому, публікується в засобах масової інформації саме зараз».

Південнокорейський гігант увійшов на мобільний ринок Китаю в 1992 році, де швидко почав завойовувати лідерство. Найкращі результати Samsung демонструвала в 2011–2013 роках. Менеджмент виробника вдається до нових стратегій: наприклад, минулого року змістили главу китайського підрозділу компанії та реформували відділи продажів. Цього року компанія планує відвоювати позиції за допомогою свіжого Galaxy S9, який почав продаватися в Китаї 6 березня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я