Субота, 24 Лютого, 2024

Як на Android увімкнути утиліту модифікації інтерфейсу System UI Tuner

В Android, починаючи з версії 6 (Marshmallow), є приховане меню, де можна додатково налаштувати деякі елементи інтерфейсу. Воно називається System UI Tuner і дозволяє, наприклад, редагувати, які піктограми відображати в інформаційному рядку.

Увімкнути System UI Tuner дуже просто на телефонах, в яких виробник його не відімкнув. Двічі відтягніть панель для відкриття меню швидких налаштувань, потім натисніть і утримуйте значок шестерні протягом декількох секунд. Він почне обертатися, а далі поряд з ним з’явиться значок із гайковим ключем – це індикатор того, що System UI Tuner увімкнувся. Перевірте це, знайшовши в налаштуваннях новий пункт меню System UI Tuner.

Проте виробники Android-пристроїв можуть вимкнути це меню у своїх збірках Android, тому на вашому девайсі воно може бути недоступним. Вміст UI Tuner також буде змінюватися в залежності від версії Android.

Якщо у вас телефон із вимкненим меню, тоді можна спробувати застосувати утиліту SystemUI Tuner, яка доступна в Google Play. Якщо на вашому пристрої активований рут-доступ, подальші дії програма виконає автоматично. Без рут-доступу доведеться вводити команди adb вручну. Для цього потрібно буде встановити на комп’ютер (смартфон?) драйвери adb та ввести в командному рядку наступні інструкції:

adb shell pm grant com.zacharee1.systemuituner android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

adb shell pm grant com.zacharee1.systemuituner android.permission.DUMP

Покрокове керівництво з користування adb та введення команд доступне безпосередньо в утиліті SystemUI Tuner.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися