Київ стане «розумним» містом через півроку

Мер Києва Віталій Кличко розраховує протягом півроку впровадити в Києві технологію Smart City, одним з перших ефектів від якої стане прозорий електронний бюджет міста. З ним жителі столиці зможуть стежити за всіма надходженнями та витратами міського бюджету.

Подібні системи вже працюють у Лондоні, Берліні, Тель-Авіві та багатьох інших сучасних столицях світу. Віталій Кличко зазначив, що впровадження цієї технології передбачає також оптимізацію роботи системи громадського транспорту, системи відеоспостереження та інших служб.

«Ми зараз закінчуємо переговори з однією з провідних іноземних фірм щодо реалізації проекту Smart City, який передбачає і такий напрямок, як електронний бюджет, – заявив мер Києва під час радіовиступу, передає «Ділова столиця». – Усі надходження і витрати бюджету будуть прозорими. Це стосується і всіх тендерів. Таким чином ми запобігаємо нецільовому використанню бюджетних коштів».

Новий проект планують впровадити досить швидко. Smart City в Києві хочуть реалізувати за три-шість місяців. «Ми розмовляли з представниками компанії, і можу сказати, що через три місяці почнемо тестувати роботу електронного бюджету, – заявив міський голова. – А вже через півроку, сподіваємося, система почне працювати на повну потужність».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я