Коли можна не чекати відповіді на лист

Фахівці з каліфорнійської Інженерної школи Вітербо спробували визначити, що саме впливає на час відповіді на електронні листи і в яких випадках її можна не дочекатися взагалі.

Як виявилося, основними факторами є стать, вік, а також пристрій, з якого відправляється лист, – ноутбук, ПК або ж смартфон. Для проведення дослідження було відібрано більше 1,3 млн пар користувачів, які листуються на сервісі Yahoo Mail. Після цього всі їхні листи піддали статистичному аналізу.

Практично половина користувачів відповідає на листи протягом години. Якщо чекати 12-48 годин, тоді відповідь надішлють 90% адресатів. Решта 10% можуть і зовсім не відповісти. Затримка відбувалася з багатьох причин, але визначальним фактором виявився вік: найшвидше на листи відповідають підлітки (13 хвилин), потім люди у віці 20-35 років (16 хвилин) і найповільніше – люди середнього віку та літні (35-50 хвилин) .

При цьому від віку залежала і довжина відповіді – чим молодша людина, тим коротший лист. Також має значення і платформа – зі смартфонів і планшетів люди відповідають швидше, ніж з ПК або ноутбуків.

Не чекати ж листа можна в тому випадку, якщо обсяги сильно різняться: коротка відповідь на довге повідомлення веде до переривання комунікації.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я